A8504939S25N
DigiKey 零件編號
APC1323-ND
製造商
製造商零件編號
A8504939S25N
說明
CONN CABLE CLAMP SZ25 SILVER
鍍層
無電鍍法鍍鎳
特點
夾緊螺絲、自我鎖定
纜線開口
0.420" ~ 0.850" (10.67mm ~ 21.59mm)
直徑 - 外部
1.890" (48.01mm)