CC1206KKX7R6BB475 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 3,816
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 12,660
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
4.7 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)