VJ0805Y224MXJTW1BC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 7
0.22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)