FX2CA2-80S-1.27DSA(71)
FX2CA2-80S-1.27DSA(71)
FX2CA2-80S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10625-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA2-80S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 80POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
80 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder