FX2CA1-80P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10580-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA1-80P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Detailed Description
80 Position Plug Connector Through Hole Solder