FX2-80S-1.27DS(71)
FX2-80S-1.27DS(71)
FX2-80S-1.27DS(71)
DigiKey Part Number
H10643-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-80S-1.27DS(71)
Description
CONN RECEPT R/A 80POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
80 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole, Right Angle Solder