fx2c-80p-1.27dsa
FX2C-80P-1.27DSA(71)
FX2C-80P-1.27DSA(71)
FX2C-80P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10544-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C-80P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
80 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder