FX2-80P-0.635SH(71)
FX2-80P-0.635SH(71)
FX2-80P-0.635SH(71)
DigiKey Part Number
H10650-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-80P-0.635SH(71)
Description
CONN HEADER 80POS 1.27MM R/A AU
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
80 Position Plug Connector Surface Mount, Right Angle Solder