FX2-80P-1.27DSL(71)
DigiKey Part Number
H123343-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-80P-1.27DSL(71)
Description
CONN HEADER R/A 80POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
80 Position Plug Connector Board to Board Through Hole, Right Angle Solder