3122-22-1-0500-006-1-TS
DigiKey Part Number
CN314N-500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3122-22-1-0500-006-1-TS
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 7/0.0102" Brown 300V 500.0' (152.4m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.077" (1.96mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)
Voltage
300V
Operating Temperature
-50°C ~ 200°C
Spool
QuantityUnit PriceExt Price
Alternate Length
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
In-Stock: 6
HOOK-UP STRND 22AWG BRN FOOT
In-Stock: 500
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
In-Stock: 13
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'