CGA5L3C0G2E822J160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2,781
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
KEMET
8200 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)