VJ0603A121JXACW1BC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 38,455
Datasheet
Direct
TDK
YAGEO
In Stock: 162
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Upgrade
KEMET
In Stock: 495
120 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)