C2012C0G1H182J060AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 12,965
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1,849
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 344
Direct
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Similar
KYOCERA AVX
Similar
KYOCERA AVX
1800 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)