MBASQ32NSB7104KTNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 2,000
Datasheet
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.1 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MBASQ32NSB7104KTNA01
DigiKey Part Number
587-MBASQ32NSB7104KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MBASQ32NSB7104KTNA01
Description
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MBASQ32NSB7104KTNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.083" (2.10mm)