AMK212AC6226MG-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 179,648
Datasheet
Similar
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TDK
Direct
Samsung Electro-Mechanics
Upgrade
TDK
Samsung Electro-Mechanics
22 µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric)