OAERGLLTNF-156.250000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | OAERGLLTNF-156.250000 |
Description | XTAL OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Output LVPECL |
Mfr | Voltage - Supply 3.3V |
Series | Frequency Stability ±50ppm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Current - Supply (Max) 75mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm) |