RSF-915.000-26000-1411-TR | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | RSF-915.000-26000-1411-TR |
Description | FILTER SAW 915MHZ 5-SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 915MHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 2.5dB 26MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Insertion Loss 2.5dB |
Manufacturer Raltron Electronics | Applications General Purpose |
Series | Mounting Type Surface Mount |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 5-SMD, No Lead |
Part Status Active | Height (Max) 0.028" (0.70mm) |
Frequency - Center 915MHz | Size / Dimension 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm) |
Bandwidth 26MHz |