ERJ-PA3F5600V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 48,767
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 484
Datasheet
Similar
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 33,718
560 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film