ERJ-6GEYJ103V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 3,822
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 5,208
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Direct
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
10 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film