BZX84-B8V2,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 5,751
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 1,802
Datasheet
onsemi
onsemi
Texas Instruments
In Stock: 244
Zener Diode 8.2 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB