BZX84-B13,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
In Stock: 470
onsemi
onsemi
Zener Diode 13 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB