BZX384-C6V8,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,990
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
onsemi
onsemi
In Stock: 20
Rohm Semiconductor
Zener Diode 6.8 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323