ASSMSSF22K51
DigiKey Part Number
455-3545-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSF22K51
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
2.00" (50.80mm)