ASSMSSF22K254
DigiKey Part Number
455-3543-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSF22K254
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
10.0" (254.0mm)