ASSMSSF22K305
DigiKey Part Number
455-3544-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSF22K305
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
12.0" (304.8mm)