L777DFB25P is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
NorComp Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
NorComp Inc.
In Stock: 0
Datasheet
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
L777DFB25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777DFB25P
DigiKey Part Number
L777DFB25P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L777DFB25P
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
L777DFB25P Models
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Packaging
Bag
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C