AC-4800-AA59569R36T0171
DigiKey Part Number
3479-AC-4800-AA59569R36T0171-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AC-4800-AA59569R36T0171
Description
GROUND BRAID TUBULAR METER
Detailed Description
Tubular Ground Braid 0.171" (4.34mm, 11/64") - Inner Dia X Enter Number of Meters in Order Quantity 36 AWG
Category
Size, Supplied
0.171" (4.34mm, 11/64") - Inner Dia
Number of Carriers
24
Series
Wire Gauge - Ends
36 AWG