CC0805KKX7R7BB106 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 4,002,026
Datasheet
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
Similar
TDK
10 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)