CC0805KKX7R0BB333 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 1,604
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 5,902
Datasheet
Direct
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Upgrade
KEMET
Upgrade
TDK
In Stock: 20
0.033 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)