0402N121J500CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
KEMET
KEMET
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
TDK
In Stock: 25
YAGEO
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
120 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)