CRCW0805390RFKEAHP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 4,036
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 13,637
Datasheet
Upgrade
390 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film