ORNV10022502T3 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10k, 25k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Voltage Divider 5 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ORNV10022502T3
DigiKey Part Number
ORNV10022502T3-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ORNV10022502T3
Detailed Description
Power Per Element
100mW
Series
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Resistance (Ohms)
10k, 25k
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tolerance
±0.1%
Size / Dimension
0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
Resistor Matching Ratio
±0.05%
Height - Seated (Max)
0.068" (1.73mm)
Resistor-Ratio-Drift
±5ppm/°C