S222M43Z5UR6TK7R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
2200 pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
S222M43Z5UR6TK7R
DigiKey Part Number
S222M43Z5UR6TK7R-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S222M43Z5UR6TK7R
Description
CAP CER 2200PF 3KV Z5U RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
S222M43Z5UR6TK7R Models
Operating Temperature
-30°C ~ 125°C
Tolerance
±20%