9HT11-32.768KDZC-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 18,860
Datasheet
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Abracon LLC
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Crystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead