8Y-30.000MEEQ-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
30 MHz ±10ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead