CGA2B3X5R1E104K050BB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 289,875
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 2,267
Datasheet
Direct
Taiyo Yuden
Direct
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametric Equivalent
0.1 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)