C2012X5R1E106K125AB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 196,975
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 691,075
Datasheet
Upgrade
Direct
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Taiyo Yuden
10 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)