CGA4J3X5R1H474K125AB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 14,012
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 187,956
Datasheet
Direct
Taiyo Yuden
Upgrade
KYOCERA AVX
Upgrade
KEMET
KYOCERA AVX
0.47 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)