CEU3E2X7R1H223M080AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 20,214
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 32,467
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
0.022 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)