C2012NP02A392J125AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 80,674
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1,968
Datasheet
Upgrade
In Stock: 265
3900 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)