EMK212BB7475MD-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 5,528
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
4.7 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)