OXKIDLJANF-0.032768 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
QST
In Stock: 50
Datasheet
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
OXKIDLJANF-0.032768
DigiKey Part Number
1664-OXKIDLJANF-0.032768TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-OXKIDLJANF-0.032768CT-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OXKIDLJANF-0.032768
Description
XTAL OSC XO 32.768KHZ 3.3V COMS
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Current - Supply (Max)
10µA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)