510JCB100M000BAG is out of stock and can be placed on backorder.
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 200
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 200
In Stock: 111
In Stock: 50
New at DigiKey
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
510JCB100M000BAG
DigiKey Part Number
863-510JCB100M000BAG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510JCB100M000BAG
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
23mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA