510CBB125M000AAGR is out of stock and can be placed on backorder.
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 690
Datasheet
In Stock: 1,000
In Stock: 109
Direct
Cardinal Components Inc.
New at DigiKey
125 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
510CBB125M000AAGR
DigiKey Part Number
863-510CBB125M000AAGR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510CBB125M000AAGR
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
26mA
Supplier Device Package
4-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA