XUL538148.500000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
Image for XUL538148.500000X is not available
XUL538148.500000X
DigiKey Part Number
800-XUL538148.500000X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL538148.500000X
Description
XUL5 APXOXXX
Detailed Description
148.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±20ppm
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
97mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)