XLL726148.500000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
148.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL726148.500000I
DigiKey Part Number
800-XLL726148.500000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLL726148.500000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLL726148.500000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL726148.500000I
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
34mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)