R411805000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Radiall USA, Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Radiall USA, Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Huber+Suhner, Inc.
Amphenol RF
In Stock: 11
Cinch Connectivity Solutions
In Stock: 20
Fairview Microwave
Fairview Microwave
L-com
Amphenol SV Microwave
Amphenol SV Microwave
Cinch Connectivity Solutions
Image for R411805000 is not available
R411805000
DigiKey Part Number
2201-R411805000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R411805000
Description
ATT SMA.75 5DB 15GHZ 2W
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 5dB 0 Hz ~ 4 GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line Module
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 4 GHz
Manufacturer
Power (Watts)
2W
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms