PZU14B2A,115 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 6,594
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
MCC (Micro Commercial Components)
onsemi
onsemi
Zener Diode 14 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323