BZX84J-C8V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,913
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
In Stock: 214
Zener Diode 8.2 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F