BZX84J-C6V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,510
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 2,908
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 428
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
In Stock: 49
Rohm Semiconductor
Zener Diode 6.2 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F